Завжди
поруч з Вами!
Телефон

ВІТАЄМО!

17 травня 2016 року в м.Червоноград урочисто розпочав свою роботу хлібозавод Кристинопіль Хліб.

Виробничі лінії хлібозаводу оснащені сучасним обладнанням турецької фірми KUMKAYA, а також частково обладнанням українських виробників, яке дозволяє майстерно змішувати інгредієнти згідно рецептури та забезпечує необхідні умови для отримання якісного продукту. Придбати хлібобулочні вироби ТМ "Кристинопіль хліб" ви зможете у магазинах мережі «Київ-Захід», в фірмових кіосках "Кристинопіль Хліб", а також в інших продуктових магазинах, які діють на території Львівської та Волинської областей. Раді поділитись з Вами нашими досягненнями у розвитку, а саме:

  • наш асортимент налічує більше ніж 60 найменувань хлібо-булочних виробів (вся продукція виготовляється за класичною технологією, без додавання підсилювачів і розрихлювачів);
  • Кристинопіль Хліб доставляє свою продукцію в більше ніж в 700 магазинів та торгових об'єктів;
  • Відкрита мережа фірмової торгівлі в м. Червоноград та м.Сокаль, де Ви завжди маєте можливість швидко та зручно придбати найсмачнішу випічку!

Також ми здійснюємо доставку нашої продукції в такі мережі як Вопак, АТБ, Рукавичка, Наш Край, Аванта. Обслуговуємо бюджетні організації, а саме - школи Сокальського району, дитячі садки в м.Червоноград, лікарні в м.Львів та Луцьк.

Плануємо і надалі удосконалювати процеси виробництва та розвивати географію доставки нашої продукції.

Кристинопіль Хліб - традиції, які роблять смачним сьогодення!