Завжди
поруч з Вами!
Телефон

Хлібозавод

ТМ "Кристинопіль хліб" - традиції хлібопечіння

Спільне підприємство «Київ-Захід» активно розвиває один з напрямків діяльності – виробництво хлібобулочної продукції під ТМ "Кристинопіль хліб". Відкриття хлібозаводу відбулось 17 травня 2016 року.

Виробничі потужності заводу дозволяють виготовляти 20 т продукції на добу. Асортимент налічує понад 60 найменувань продукції. Кристинопіль Хліб доставляє свою продукцію в більше ніж в 400 магазинів та торгових об'єктів. Відкрита мережа фірмової торгівлі в м. Червоноград та м.Сокаль, де Ви завжди маєте можливість швидко та зручно придбати свіжий хліб та булочні вироби.

Підприємство має власний автопарк, що дозволяє своєчасно поставляти продукцію на прилавки магазинів, а також є додатковою можливістю для розширення географії збуту.

Технологія виробництва хлібобулочних виробів ТМ "Кристинопіль хліб"

Варто відзначити, що хлібобулочна продукція ТМ "Кристинопіль хліб" виготовляється за класичною технологією, з натуральних інгредієнтів, без додавання шкідливих для здоров’я домішок згідно діючим державним стандартам.

Використання тільки натуральної сировини - пшеничного та житнього цільнозернового борошна, заквасок, дріжджів - дозволить створити неповторний смак, забезпечити високу харчову та поживну цінність, а також екологічну чистоту продукції.

Виробничі лінії хлібозаводу оснащені сучасним обладнанням турецької фірми KUMKAYA, а також частково обладнанням українських виробників, яке дозволяє майстерно змішувати інгредієнти згідно рецептури та забезпечує необхідні умови для отримання якісного продукту.

На хлібозаводі діє система управління якістю, яка забезпечує контроль на усіх етапах виробництва – від надходження сировини до випуску готової продукції.

 

З питань співробітництва звертайтесь:

Ковальчук Олена

Тел.: +38 (050) 371-09-91

E-mail: kovalchuk@kzahid.com.ua

Замовлення приймаються за телефоном:

+38 (050) 378-14-10
+38 (067) 314-53-10
+38 (063) 459-83-20

Зворотній зв'язок

*заповніть поля щоб ми могли зв'язатися з вами