Завжди
поруч з Вами!
Телефон

Як скупитися перед школою і не витратити зайвих грошей!

Початок навчального року - це зворушливе свято, зустріч з друзями і шлях до нового і цікавого. Але водночас 1 вересня — справжній стрес для батьків і школярів.

Як підготуватися до навчання так, щоб 1 вересня справді було святом?
Ми підготували для Вас декілька порад 🙂

1. Складіть список необхідного і не купуйте нічого зайвого. Різноманітність товарів змушує вас тратити гроші на зайве. Тому не дайте себе спокусити! Школярам молодшого шкільного віку варто пояснити наперед, за чим ви конкретно йдете. Оскільки маленькі діти хочуть усе і відразу, і сльозами здатні маніпулювати батьками. Тож, якщо ваша дитина схильна до істерик — краще не брати її на закупи взагалі.

2. Купуйте по кілька предметів у день, а не все разом. Список необхідного краще написати одразу після завершення навчального року і протягом літа скуповуватися по мірі можливості. Так і легше, і для гаманця не так витратно. Якщо ж ви цього не зробили, то розтягніть закупи хоча б на кілька днів.

3. Шукайте гуртівні. Купити усе необхідне можна на ринку, у спеціалізованих магазинах. Однак найдешевші канцтовари ви знайдете саме на гуртівнях, або слідкуючи за акційними пропозиціями магазинів.

4. В інтернеті — дешевше. Також дешеві ціни можна знайти в інтернет-магазинах. Однак, тут не обійдеться без ризику. В інтернеті важко перевірити якість товару — тож залишається сподіватися на вдачу. Тому не варто купувати у мережі товари, які можуть нашкодити здоров'ю дитини.

5. Хендмейд — рятує гаманець. Деякі предмети, необхідні для школярів, можна зробити власноруч! Це і гроші зекономить, і допоможе розвинути дитину. Наприклад, у двох з дитиною можна зробити обкладинки до книжок і зошитів. А оригінальні домашні закладки нагадуватимуть малюкові про домашнє тепло навіть під час уроків.

А у нас - від А до Я! - пропонуємо широкий асортимент шкільних та офісних канцтоварів, розвиваючих ігр, ранців та аксесуарів.
Чекаємо на Вас щодня, без вихідних, з 8:00 до 22:00 год у фірмових магазина Київ-Захід за адресами:

м.Червоноград, вул. Б.Хмельницького, 59

м.Червоноград, вул.Тарнавського, 1

м. Червоноград, вул.Шевченка, 23
м.Червоноград, вул. Івасюка, 20

м.Червоноград, вул. Б. Хмельницького, 10-а
м.Червоноград, вул. Бандери, 20
м. Червоноград, вул. В.Стуса, 35

м.Стрий, вул. Коссака, 9
м.Стрий, вул. Чорновола, 2/1
м.Стрий, вул.Січових Стрільців, 10
м.Великі Мости, вул. Львівська, 33
м.Соснівка, вул. Галицька, 5
м. Сокаль, вул. Шептицького,168-а

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.