Завжди
поруч з Вами!
Телефон

Дисконтна програма

Стань власником дисконтної карти та заощаджуй на покупках!

Ми піклуємося про своїх покупців та прикладаємо максимум зусиль для того, щоб здійснювати покупки у мережі магазинів “Київ-Захід” було зручно та вигідно. Саме тому для вас створено дисконтну програму, яка дозволяє купувати продукцію за спеціальними цінами та приймати участь у акційних заходах.

Що таке дисконтна картка “Київ-Захід”

Дисконт “Київ-Захід” - це пластикова картка зі штрихкодом та індивідуальним номером, який надається її власнику.
Дисконтна картка діє за накопичувальною системою, тобто чим більше ви купуєте товарів у мережі магазинів “Київ-Захід”, тим більше ваш відсоток знижки, відповідно - тим більше власних коштів ви економите. В залежності від того, на яку суму ви здійснили покупку — картка відноситься до певної категорії та ви отримуєте відповідний відсоток знижки. Знижки не надаються на акційні товари, уцінені товари, алкоголь та сигарети.

Мінімальна накопичувальна
сума, грн
Категорія картки   Весь асортимент, окрім соціально
значущих товарів
Соціально значущі
товари
Від 300 Початкова 0,50% 0%
Від 1500 Срібна 1,00% 0%
Від 9000 Золота 1,50% 0%
Від 18000 Платинова 2,00% 0%

 

Накопичення для карток діє до 28.02.2017р., а 1.03.2017 відбудеться зниження на 1 категорію до мінімальної суми у відповідній категорії.

Про перехід до наступної категорії, накопичивши відповідну суму, ви дізнаєтесь з смс-повідомлення, яке надійде на ваш телефон. Крім того ви отримаєте Знижки вдячності - 2% на весь асортимент, окрім соціально значущих товарів, які можете використати протягом 3-х календарних днів після отримання смс. В свій день народження або дітей до 16 років, що були вписані в анкету учасника дисконтної програми, ви будете отримувати смс-привітання та Знижки вдячності.

Як стати учасником дисконтної програми “Київ-Захід”

  • Здійсніть покупку товарів у одному з магазинів мережі “Київ-Захід” на суму, що перевищує 300 грн одним чеком, не використовуючи при цьому додаткових пільг у вигляді придбання продукції за спеціальними акційними цінами.
  • Отримайте дисконтну картку та заповніть анкету учасника дисконтної програми. Звертаємо вашу увагу, заповнення анкети є обов'язковою умовою отримання дисконтної картки СП ”Київ-Захід”.
  • Пред’являйте дисконт касиру кожного разу, купуючи товари у магазинах "Київ-Захід", до закриття чеку та заощаджуйте сімейний бюджет.

Переваги, які отримують власники дисконтних карток

  • Економія. Усі власники дисконтних карток мають можливість купувати товари за спеціальними цінами
  • Вигідні умови. Чим більше покупок ви здійснюєте, тим більше ви економите. З кожною покупкою ви стаєте на крок ближче до збільшення відсотка знижки по дисконту.

Заміна та відновлення дисконтної картки

Якщо ви загубили або пошкодили дисконтну картку “Київ-Захід”, не хвилюйтесь, ви маєте можливість її відновити. Вам необхідно звернутись до будь-якого магазину мережі, написати заяву на і’мя адміністрації, після реєстрації заяви ви отримаєте нову картку.

*Повторна видача здійснюється на платній основі. Вартість відновлення дисконту 20 грн.

Детальні умови Дисконтної Програми СП “Київ-Захід” у формі ТОВ